Home

melltartó gépiesen expedíció magyar terepfutó kupa életerő szomorúság vendégkönyv

EBIKE.hu MTB és Terepfutó Challenge 2023

Bokorugró Kupa - a TERVEZETT PÁLYAADATOK. 8 különböző nehézségű, izgalmas  pálya! Kiváló lehetőség a tájékozódási készség elsajátítására,  fejlesztésére, valamint a sportolás mellett a helyszín megismerésére is. A  versenyen több pálya is teljesíthető,
Bokorugró Kupa - a TERVEZETT PÁLYAADATOK. 8 különböző nehézségű, izgalmas pálya! Kiváló lehetőség a tájékozódási készség elsajátítására, fejlesztésére, valamint a sportolás mellett a helyszín megismerésére is. A versenyen több pálya is teljesíthető,

Magyar Túrasport és Terepfutó Szövetség | Budapest

TeReptér Kupa 2017, terepfutás a Hármashatárhegy oldalában

Első helyezés a Magyar Honvédség Terepfutó Bajnokságán

Budapest Terep Kupa, terepfutó viadal négy távon

Versenynaptár – BringaSport

Budapest Kupa 2016/1 – János (Fut-úszik-teker)

262 Zemplén Terep Kupa DNF - Kiazmus

EBIKE.hu MTB és Terepfutó Challenge 2023 - Met Kupa

Nagykovácsi - Crosskovácsi Mountain Bike Marathon és Terepfutó Verseny.

Bokorugró Kupa | Pomáz

Kőbányai győzelmével a Cyclocross Magyar Kupát is Pelikán nyerte | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Kőbányai győzelmével a Cyclocross Magyar Kupát is Pelikán nyerte | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Tamásiban elkezdődött a Cyclo-cross Magyar Kupa sorozat - Eredmények, Fotók  | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Tamásiban elkezdődött a Cyclo-cross Magyar Kupa sorozat - Eredmények, Fotók | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek